piątek, 19 kwietnia, 2024
Aktualności

Oferta pracy

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku pielęgniarki / pielęgniarza w Domu Pomocy Społecznej w Popkowicach.

Oferujemy pracę w zaangażowanym zespole, możliwość podnoszenia kwalifikacji.

Wymagania minimalne: wybez-tytulukształcenie kierunkowe, mile widziane doświadczenie zawodowe, aktualna prawo wykonania zawodu.

Obowiązki: Zapewnienie mieszkańcom Domu całodobowej opieki pielęgniarskiej, czuwanie nad stanem zdrowia mieszkańców, udzielanie pomocy przedlekarskiej w sytuacji zagrożenia życia i zdrowia, współpraca z lekarzem w zakresie rozpoznawania i leczenia mieszkańców poprzez wykonywanie określonych zleceń.

Praca w systemie 2 zmianowym w godzinach 7:00-19:00, 19:00-7:00.

Kontakt:

  • osobisty: Popkowice 1, 23-250 Urzędów
  • telefoniczny: 81 821 31 13 w. 67 lub 37.

zamknij